TARİHÇE

İşletmemiz ABD, İngiltere, Fransa, Almanya başta olmak üzere 30’dan fazla ülkeye ve iç pazara yönelik üretimini sürdürmektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne 30 binin üzerinde jakarlı ve fantezi kumaş üreterek moda dünyasına sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.


VİZYON

Trendlere yön veren, hızlı organizasyon kabiliyeti ve kaliteli üretim anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.

Deneyim sahipliği ve geleceğe yönelik araştırma geliştirme çalışmalarımızla katma değerli örme kumaş üretim anlayışımızı daima diri ve heyecanlı tutmaktayız.

Değişen moda anlayışında ortaya çıkan jakarlı ve fantezi kumaş ihtiyaçlarında daima farklı ve çeşitli örneklerle tekstil dünyasında sağlam konumumuzu sürdürmekteyiz. 


MİSYON

Dünya moda sektörüne Türkiye’nin örme kumaş üretiminde sunduğu jakarlı ve fantezi kumaş türlerinde yenilikçi ve geleceği öngörür seviyede hareket kabiliyetine sahip olma yolunda sağlam adımlarla yürüyoruz.

Her türlü örme kumaş konusundaki tecrübemizle ihtisaslaştığımız jakarlı ve fantezi kumaş üretiminde daima heyecan verici örnekler sunarak moda dünyası üzerinden insanlara keyifli bir hayat desteği sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 Türkiye’de katma değerli farklı kumaşlar üretmek, bunu yaparken de moda dünyasının profesyonelleri, üniversiteler, bilim insanları ve sektörümüzün önde gelen temsilcileri olan paydaşlarımızla birlikte hareket etmeyi sürdürüyoruz.

 Ülkemizin istihdamına katkıda bulunurken, üretim akışımızda ve tesislerimizde sağlıklı, huzurlu, güvenli çalışma prensiplerimizle çalışanlarımızın yüzlerinin gülmesi, ailelerinin de geleceğe güvenle bakması bizi de huzurlu kılıyor.

 İhracat öncelikli üretim hedeflerimizde her geçen gün daha farklı ülkelere hizmet verebilmek Türk örme sanayinin bayrağını yurtdışında dalgalandırma sevdamız bize güç veriyor.


Yorumlar (0)

Yorum yaz